פיתוח אתרים

פיתוח אתרים היא הרבה יותר מאשר מלאכה ותו לא, למעשה, בימינו מדובר על אמנות של ממש. אם אתם מעוניינים לפתח אתר, ואין לכם את הידע המקצועי והניסיון הדרושים בשביל פיתוח אתר איכותי, קרוב לוודאי שיהיה עליכם לפנות לקבלת שירותיה של חברת בניית אתרים. בדרך זו אתם תוכלו להבטיח תהליך יעיל של פיתוח אתרים על הצד הטוב ביותר. במאמר זה אנחנו נתאר בפניכם, הגולשים אשר חושבים על פיתוח אתר, בין אם למטרות שיווק באינטרנט או כדי לפרסם כתיבת תוכן מקורית שלהם, חלק מהשלבים שלדעתנו חייבים להיות חלק בלתי נפרד מתההליך התכנון של פיתוח אתר מצליח.

אבני היסוד של פיתוח אתר – ניתוח הנישה והמתחרים

הקמת אתר היא פעולה אשר כרוכה בלא מעט סיכונים. בניגוד לימים הראשונים של רשת האינטרנט, שהותירה חללים עצומים ליצירת מיזמים באינספור סוגים שונים של נישות, כיום אנשים צריכים להתאמץ קצת יותר כדי לעלות על רעיון של פיתוח אתר מקורי באמת. לכן, בין אם אתם מעוניינים לפתח אתר עסקי ובין אם אתם שוקלים את האפשרות של פיתוח אתר מסוג אחר, אנו ממליצים שהשלב הראשון יהיה ניתוח השוק והנישה שאליהם אתם מעוניינים להכנס.

אנו נשתמש בכל הכלים אשר עומדים לרשותנו על מנת לבדוק עד כמה בעצם כדאי לכם להקים אתר ולהכנס לנישה מסוימת. מפני שייתכן שיש לכם מאמרים מצוינים בנושא נתון, אשר עולים ברמתם על התכנים של המתחרים שלכם, אולם הם כה מבוססים במעמד שלהם (בעקבות קידום אתרים מוצלח), שפשוט לא ישתלם לכם לנסות להתחרות בהם. כך נוכל לחסוך לכם לא מעט כסף ואנרגיה ולכוון אתכם לאפיקי פיתוח והשקעה משתלמים יותר.

מחקר מילות מפתח למטרת קידום אתרים

בהנחה שחשבתם על רעיון פיתוח אתר שיש לו מספיק מקום ברשת האינטרנט, השלב הבא מבחינתנו הוא לערוך מחקר מילות מפתח רלוונטיות לנישה שלכם. פירוש הדבר שנכין עבורכם, ובשיתוף פעולה עמכם, רשימת מילות מפתח שאופייניות לתחום שבו אתם עוסקים. למשל, אם יש לכם חברת קידום אתרים בגוגל, קרוב לוודאי שבין היתר נכלול מילים כמו קידום אתר בגוגל, כתיבת מאמרים, seo, ואפילו כתיבה שיווקית. בדרך זו אנחנו נוכל לכסות כמה שיותר נושאים אשר קשורים לעסק שלכם.

לאחר עריכת רשימת מילות מפתח רלוונטיות, אנו נבדוק את אתרי המתחרים שלכם ונאתר את הדרכים השונות באמצעותן הם מבצעים קידום אתר. כך נוכל לעקוב אחר התקדמות המתחרים שלכם ונוכל לדעת כיצד לגבור עליהם בצורה היעילה ביותר, על מנת שבהמשך הדרך האתר שלכם יגיע למקומות הראשונות בדירוג תוצאות החיפוש של גוגל.

עיצוב אתרי אינטרנט מקצועיים

לאחר שנבנה עבורכם את השלד הרעיוני של האתר, ואת המנוע אשר יקדם את האתר שלכם בצורה יעילה, הגיע הזמן שנכין עבורכם את המעטפת החיצונית – עיצוב גרפי של האתר שלכם. אנחנו נתכנן עבורכם עיצוב מקצועי אשר יותיר רושם עז וחיובי על כל מי שיבקר באתר שלכם. עיצוב גרפי הוא גורם אשר משפיע במידה בלתי מבוטלת על הצלחת אתר, בין אם אתר למטרת שיווק באינטרנט ובין אם רשת חברתית.

עיצוב גרפי של אתר אינטרנט הוא למעשה הדבר הראשון אשר אליו נחשף הגולש. כולם יודעים היטב עד כמה רושם ראשוני, ובמיוחד כזה המבוסס על מראה חיצוני, חשוב לאנשים בימינו. אנחנו נעצב עבורכם אתר שבעת ובעונה אחת יהיה מושך לעין מבחינה גרפית וישדר חזות מקצועית. בנוסף על עיצוב גרפי לאתר שיהיה מעניין ונעים, אנו נוודא שהמבקרים באתר שלכם גם יוכלו לגלוש בו בקלות וביעילות, למרב נוחותם. לאחר מכן נוכל להמשיך אל השלב הבא בתהליך של פיתוח אתרים, שהוא כתיבת תוכן לאתר.

כתיבת תכנים שיווקיים או כתיבת מאמרים

פיתוח אתרים חייב לכלול כל אחד ואחד מן השלבים אשר צוינו קודם לכן. אך למרות ששלבים אלה הינם חיוניים לתהליך של פיתוח אתר מוצלח, הם יהיו חסרי כל תועלת אם לא נמשיך אל השלב הבא בתהליך: כתיבת תוכן לאתר. מפני שמה יועיל לכם אתר מקודם בגוגל, בעל עיצוב גרפי מקצועי ומרשים, אם הוא מושך אליו המוני גולשים אשר עוזבים את האתר מיד לאחר שנכנסו אליו? ובצדק, הרי איזו סיבה יש לגולש להישאר באתר אם אין שם מאמרים שימושיים ומעניינים שיתנו לו את המידע שהוא מחפש או אפילו כתיבה שיווקית שתפנה אליו ולצרכים שלו?